facebook izleme kodu

en iyi arkadaşlık siteleri

Özellikle önceden bir yabancıyla tanıştıysanız ve işler yolunda gitmediyse bu ürkütücü olabilir.

MTV televizyon programı “Catfish” çevrimiçi olarak başkaları gibi davranan insanları buluyor ve ifşa ediyor. Aşağıdaki çevrimiçi ip uçlarını takip ederek başınıza böyle şeylerin gelmesini engelleyebilirsiniz:

Randevulaştığınız kişiyle bizzat tanışmaya hazırsanız yapmanız gereken en önemli şey yalnızca kendiniz olmaktır. Bir şarlatan gibi görünmek istemiyorsanız asla başkası gibi olmaya çalışmayın. Bu iki yüzlülük ve hilekarlıktır. Buradan kadınlar ve buradan da erkekler için olan ip uçları ile ilgili okumaya devam edebilirsiniz.

Çevrimiçi flört ederek konuştuğunuz kişiyle ilk tanışmanız için giyinin kuşanın. Olmadığınız biri gibi giyinmeyin aksine kendinizi görünüşüne önem veren ve elinden gelenin en iyisini yapan birisi olarak sunun.

İlk seferde çok kapılmayın. Bir aydır çevrimiçi olarak konuşuyor olabilirsiniz ama iş ilk kez buluşmaya geldiğinde bu umumi bir yerde hatta bir arkadaşınızla birlikte olmalıdır. Meşru iseler öyleyse bir sorun olmayacaktır.

Profesyonel dolandırıcılar güven kazanmak için çevrimiçi olarak insanlarla bağlantı kurmak için zaman harcıyorlar. Eğer kalabalık olmayan bir alana davet edildiyseniz kırmızı bayraklar havaya. Randevunuzda size eşlik edecek arkadaşınız işlerin yolunda gittiğini hissettiğinde yanınızdan ayrılmalı.

en iyi arkadaşlık siteleriGaripliği ve gerginliği azaltmak için buluşacağınız kişiyle randevunuzdan bir gün öncesinde bir konuşun. Uyumunuzda bir boşluk olursa ve aniden yüz yüze tanışmak isterseniz doğal ve rahat olmayacaktır. Herhangi bir şey uygunsuzluğu arttırabilir. Muhabbet başlatıcılar için biraz ip ucu için buraya bir bakabilirsiniz.

Randevunuzda ille de akşam yemeği olmak zorunda değil. Bir şeyler içmek için buluşmak daha rahat ve havalı olabilir. Akşam yemeği için buluşmak sanki iş görüşmesi gibi görünebilir. Gündelik şeylerden konuşmak ve daha çok bilgi sahibi olmak için kişiyi tanıdıktn sonra akşam yemeği yemeğine çıkmak daha iyidir.

İffet düşkünü olmayın – flört edin! Çevrimiçi olarak bolca yapmış olabilirsiniz ama bizzat flört etmek tamamen farklı bir şey. İşin içinde vücut teması, gülümsemeler ve kahkahalar giriyor. Ayrıca randevuya çıktığınız kişinin vücut dilini ve bilgisayar ekranından çıkaramayacağınız işaretleri okumanızı da sağlar.

Şahsi davranışlarınızın çevrimiçiyken olduğunuz gibi olmasına özen gösterin. Tamamen farklı birisiyle tanışmış gibi görünmemeye dikkat edin. Davranış ve mesajlaşmadaki konuşma tarzınız gerçek yaşamdaki davranışlarınızla örtüşmeli.

Dürüst olmadığınız şeyler varsa mümkün olan en kısa sürede belki de tercihen buluşmadan önce açıklığa kavuşturun. Yeni bir arkadaşlığa başlamada yapabileceğiniz en kötü şey bir yalanla başlamaktır. Dürüst olmama güvenirliği zedeler, yolunuzu güven üzerine kurmaya çalışın.

Her şeyden öte gününüzün tadını çıkarın ve kendinizi baskı altına almayın, ideal partnerinizletanışabileceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

scroll up