facebook izleme kodu

En İyi Flört Profili

Birçok bekar olduğu için avantajlı olan ama öte yandan da kalabalıkta öne çıkmak zor olduğu için dezavantajlı olsa da yüz binlerce kişi bir flört sitesinde hesap oluşturmuş durumda. Buradan çevrimiçi flörtün avantajları ve dezavantajlarını okuyabilirsiniz.

Kendinizi belli bir şekilde anlatmıyorsanız ya da bir şekilde farklı değilseniz dikkati çekmek zor olabilir. İster Tinder, Match.com,  isterse de eHarmony veya OkCupid olsun bu rehber size en iyi olası flört profilini oluşturmayı açıklamaya çalışacak yani kalabalıkta öne çıkabilir ve hayallerinizin partnerini bulabilirsiniz.

Yolculuğunuzda size yardımcı olacak 10 farklı ipucunun listesini sizin için derledik:

1. Kendinizi ürün gibi görün

Kendinizi yüksek kaliteli bir mağazada reklamı yapılan muhteşem bir kıyafet gibi düşünürseniz belki de profiliniz ve sizin için ne kadar önemli olduğunu fark edersiniz – muhteşem kıyafetten kasıt diğer tüm profillere oranla ön plana çıkması yani mağazanın sunduğu diğer kıyafetlere göre. Eğer ön plana çıkmazsanız eski bir ceket yerinizi alabilir çünkü o sizden daha iyi bir iş çıkarmıştır.

En İyi Flört Profili2. Harika bir profil resmi seçin

Profilinizde bir resim yoksa başarılı bir çevrimiçi flört kariyeriyle ilgili her şeyi de unutabilirsiniz. Öyleyse profiliniz öylece kalabalık içinde kaybolur çünkü size ve bilgilerinize ait bir yüz olmaz. Yalnızca bir isim olursunuz. Bu yüzden iyi bir profil resmi oldukça önemlidir. İpucu listesinde nasıl doğru profili seçeceğiniz ile ilgili daha çok yardım var.

3. İyi bir manşet oluşturun

Flört profilinizde başarının anahtarı harika bir manşettir. Profilinize flört sitesinde rast gelenler için bekarlar arasında hem ilgi hem de dikkati uyandırmak amacıyla harika bir manşet, tüm en iyi kişisel reklamlarla uyumlu olur. İnsanlarda merak uyandırmak önemlidir ve bunu yapmanın en iyi yolu iyi bir manşetle yapmaktır.

4. Olumsuzluktan kaçının

Bir arkadaşınızın sizi dürtüp size bir flört profili açtırdığını itiraf etmek asla iyi bir fikir değildir. İşin aslı öyle olabilir ama sizin flört sitelerine pek bayılmadığınız anlamına da gelebilir. Bir profil oluşturma kararı aldığınızda sizi ilgisiz gösterecek yorumlardan kaçınmalısınız.

5. Abartıdan uzak durun

George Clooney’e benziyor, Rowan Atkinson’dan daha komik hatta Richard Gere’in pabucunu dama attıracak kadar çekici olabilirsiniz ama bunu flört profilinize yazdığınızda kimse sizi takmaz. Burada inanılması çok güç duracaktır ve insanların size olan ilgisini kaybettirecektir. Ayrıca inanabilecek olanlar da sizin uzun süreli ilişkilere girmek isteyeceğiniz türden tipler olmayabilir.

6. Cümlelerinizde olumlu ve heyecanlandırıcı olun

Yazmaya başlamadan önce aslında ne demek istediğinizi düşünmelisiniz. Kişisel reklamınızı kolaylaştıracağından ve okunması canlandırıcı olacağından dolayı profilinizi kısa, olumlu ve dürüst tutmak genellikle en iyisidir. Profilinizi okuyacaklardan beklentilerinizin ne olduğunu düşünün ve açık olmasına çaba gösterin ki onlara ulaşabilin.

7. Kendinizden bahsedin

Aradığınız partner türü hakkında ve kim olduğunuz hakkında okuyucuların kafasında soru işaretlerinin olmaması önemlidir. Mümkün olduğunca detaylı şekilde kendinizi tanıtın ki sizin kim olduğunuza dair insanlarda bir fikir oluşabilsin. Profilin amacı kişinin sizi daha iyi tanımaya teşvik edecek şekilde ilgisini çekmek ve okuyucuyu büyülemektir. Çaba harcadığınızdan emin olun.

8. Hem sahip olduğunuz hem de aradığınız karakteristik yapılar hakkında biraz yazın

Okuyucunun sizi tanımakla başka birisinin çevrimiçi flört profiline geçme arasında kaldığı durumda profilinizde listelemeyi seçtiğiniz karakteristikleriniz anahtar olabilir. Bu yüzden de kendi karakteristikleriniz ve partnerinizde aradığınız özellikler hakkında açık olmak önemlidir.

9. Teşvik edici olun

Çevrimiçi flört profilinin amacı bir yanıt almaktır yani ideal partneri bulmaya yaklaşmaktır. Bu yüzden de sizi daha iyi tanıması için okuyucuyu yazmaya teşvik etmek son derece önemlidir. Eğer okuyucu yeterince teşvik olmazsa hem zaman hem de para ve çabanızı boşa harcadığınız için flört profiliniz amacını gerçekleştiremeyecekir.  Teşvik edici olmak gerektiğini unutmayın.

En İyi Flört Profili

Söz verildiği gibi burada en iyi profil resmini seçme üzerine daha çok ip uçlarımız var.  Ünlüler dünyasına ayak uyduracaksanız belki de çoğu oyuncu veya mankeni makyajsız hiç görmediğinizi fark edersiniz. Hatta görünümleri bile her zaman rötuşludur. Dünya buna alışkın olduğundan söz konusu görünüm olunca bu da idealdir.

Öte yandan çevrimiçi flört profilinize bir profil fotoğrafı yüklemek için çok yaşlı, çok şişman veya çok çirkin olduğunuz gibi kendiniz hakkındaki düşüncelerinize diğer insanlar katılmıyor olabilir, bunu unutmamak önemli. Profilinizin okuyucusu tam tersini düşünebilir ve bilmenin tek yolu da şansınızı deneyip harika bir profil fotoğrafı yüklemektir. Erkekler için buradan ve kadınlar için buradan profilinizi nasıl daha ön plana çıkarabileceğini,ze dair daha fazla rehberlik için okumaya devam edin.

Son olarak acele işe şeytan karıştığını unutmayın. Yüzünüzü göstermek önemli ve biraz gülümsenin kimseye bir zararı dokunmaz. Çoğu flört sitesi profil resminizde sadece kendinizin olmasını gerekli kılıyor veya tavsiye ediyor yani geçen yaz tatilinizdeki grup resminizi unutabilirsiniz. Dahası kolajlar, çılgın çerçeveler, çizgi film karakterleri ya da çıplak fotoğraflar nadiren flört profilinize uyum sağlayacaktır.

Flört profilinizle birilerinin ilgisini çekin ve teşvik edici olarak ona tutunun.

scroll up