facebook izleme kodu

Özellikle online  Dating’da meşgul olmakla ilk kez tanıştıysanız, randevudayken hemen hemen her şey için hazırlıklı olunması ihtiyatlı olur. Küçük bir hata, sevginin nesnesini kaybetmenize neden olabilir veya daha da kötüsü, sizi çıkarılamayacağınız bir randevuda yakalayabilir.

Online dating mücadelesine başarıyla ayak basmak için aşağıdaki beş öneriyi göz önünde bulundurun.

Darphane elinizin altında!

Bir randevu sırasında baharatlı bir şeyler yerseniz, kimse yüzünüzün herhangi bir yerine gelmek istemez. Kendinizde biraz nane bulundurun. İlk kez birini tanımaya çalışırken kaba olmak istemediğiniz için çiğneme ya da sakız türü değil.

Önce güvenlik!

Hazırlık fırsatları sağlar. Randevuda prezervatiflerinizi yanına bulundurun. Onları cüzdanınıza koymayın, çünkü oraya yerleştirilirse kolayca kırılabilirler. Bilemeyeceğimiz gibi, bir gece için hazır bulunabilir ya da rastgele randevu alırsınız.

Önceden planlamak

Tarih için bir planınız yoksa, gece kaotik olabilir. Spontan bir şey olursa bile, bir kulüpte oynayan en sevdiğiniz grubun yürüdüğü gibi geri dönüşü olmayan bir şey olsa bile, kanat yapmayın. Nereye gittiğinizi planladığınızda, şeyleri nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Konuşma kendiliğinden yapılmalı, ancak tarihin yeri ve takvimi olmamalıdır.

Her iki taraf da olay hakkında ve birbirleri arasında bir miktar beklenti geliştirecekti. Hazır olun ve akıllı olun. Eğer bir kadınsanız ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız burada daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Erkekler İçin Esas Tanışma ÖzellikleriDoğru kıyafetleri giyin

Kayıtsız şartsız giyin ama kaliteli kıyafetler giyin. Arkadaşlarınızla birlikte giydiğiniz bir şey giymeyin – geceye biraz çaba harcadığınızı göstermek için giyinmek için giyin. Kuru temizlenmiş pantolon giyin ve gömleğinizi ütüleyin.

Kadınlar randevuları hafifçe giyme eğilimi gösterirler; bu da kolayca alabilmeleri anlamına gelir. Bu gibi durumlarda arabanıza hafif bir kazak tutun. Belki de bir şemsiye bile. Çevrimiçi tarihinizi burada karşılamada erkekler ve kadınlar için bazı genel ipuçlarını okuyun.

Telefon görüşmesi planlayın

Korkunç bir görüştüyseniz – belki de onunla birlikte olduğunuz kişi eski hakkında dolambaçlı yorar – kurtarma düşünün, ancak görüştüğünüz kişinin hislerine zarar vermeden yapın. Buluşma sırasında arkadaşınızı aramak için önceden planlayın.

Bu şekilde, aradığında masadan ayrılmak için bir bahaneniz var. Kötü bir randevun varsa, o çağrı cankurtaran olabilir. Telefonda şaşkın şaşkınlık ve   an fark etmeden ayrılmak için özür dileyin. Kontrol edin ve yola devam edin.

scroll up