facebook izleme kodu

Başlangıçta, online tanışma dünyası başta üzerinde anlaşılması zor olabilir. Birkaç kadına online  randevu deneyimlerini sorduk. Belki de bazı cevaplarıyla bağlantı kurabilir ve onlardan bazılarını öğrenebilirsiniz.

Kullanılabilir

Senaryo: “Bana bir içki istemek için bir adam mesaj attı. Ona gitmek istediğimi söyledim ve ne zaman sorduğumda, birkaç günlüğüne şehir dışına çıkacağını ve geldiğinde bana haber vereceğini söyledi. ”

Çözüm: Kadına sorma ve sonra tarihi erteleme. Kendini orada bırakırsan hazır ol. “Hazır” olduğunuz zamana kadar muhtemelen ilgisini kaybedecek – kimse bir yabancıyı bekleyecek değil. Bu olay sırasında bayanın güvenliğine karşı hassas olun.

Uygun Olun

Senaryo: “Bir erkek bana,” oldukça beyaz bir kız “dediğimi, onun gibi” kaslı siyah erkekler “e girip girmediğini sordu.

Çözüm: Bir “bağlantı” aramak zorunda kalmadığınız sürece, fiziksel özelliklerinizi yabancıyla tanımlamayın. Kadınlar, bir çevrimiçi tanışma sitesinde yabancı bir anatomiyi bilmek istemiyorlar.

Erkekler İçin Online Arkadaşlık: Yapılması ve yapılmaması gerekenler Kendine güvenmek

Senaryo: “Yazarın, çevrimiçi randevudan emin olmadığı yönünde söylenen bir profilin geri kalanını okumayı bile rahatsız etmiyorum …”

Çözüm: Online tanışma sitesinde profil sahibi olma konusunda kendinden emin olma normaldir. Ama tahmin et ne oldu?

Her üye aynı. İnsanlara, çevrimiçi profil profiline sahip olmaktan rahatsızlık duyduğunuzu söyleyerek, güvensizliklerini ortaya çıkarıyorsunuz demektir. Kimse seni bağırmak istemiyor.

Ücretsiz Olun

Senaryo: “Çocuklar benim resmin sahte olması gerektiğini söylüyor, çünkü gerçek olamayacağım kadar güzelim. Neyin iltifat olacağını biliyorum, ama aslında beni yanlış yoldıyor. ”

Çözüm: Bir kız böyle bir mesaja nasıl cevap vermelidir? “Neden evet, gerçekten çok güzeldim!”. Bir tanışma sitesinde sevimsiz bir toplama hattı kullanmayın. İltifat edin ve mutlaka gurur duyun, ancak kullandığınız yaklaşımı da göz önünde bulundurun.

Gerçekçi ol

Senaryo: “Bir adama döndüm ve çok nazik davrandım. Uyumlu olacağımızı düşündüğü tüm yolları listeleyen bir cevap almak için hiçbir fikri yoktu. Onun sebatını takdir ettim, ama gerçekten ilgilenmiyorum. Bana tekrar eden mesajlarından sonra onu engellemeye son verdim. ”

Çözüm: Reddedilecek demektir. Kabul et ve devam et. Online dating’in güzelliği budur – başka seçenekleriniz var. Bir kadın sizinle ilgilenmediğinde, haysiyetle kabul edin ve şansınızı başka biriyle deneyin. Birini ilgisiz bir şey haline getirmeye çalışmayın.

Proaktif Olun

Senaryo: “Halen ilginç bulduğum bir adamla konuşuyorum. İki hafta geçti ve hala bana çıkma teklif etmedi. ”

Çözüm: İlginç birisini bulursanız ve kimya doğruysa, zaman boşa harcamayın. Cesaret cazip ve fırsat penceresinin raf ömrü var. Bir çevrimiçi tanışma sitesinde geri ve ileri mesaj gönderme yorucu olabilir. Piyasada bir fiyat görüşmesi yapmıyorsun.

Erkekler İçin Online Arkadaşlık: Yapılması ve yapılmaması gerekenler Övgüye Değer Verme

Senaryo: “Bir çevrimiçi tanışma sitesinde tanıştığım adamı gerçekten çok beğendim. İçinde birkaç tarih, beni gerçekten de sevdiğini söyledi, o kadar çok ki online dating profilini alacaktı … ve bana aynı şeyi yapmamı söyledi. ”

Çözüm: Bir kıza ne yapacağını söylemek anlaşmazlıktır. Kimse bir arkadaştan talimat almak istemiyor. Bu bir ortaklık, diktatörlük değil. Ona ait çevrimiçi profil profilini kaldırmasını istersen, kendininkini alıp almadığını söyle. Sana karışma ihtimaline karşı muhtemelen uyacak.

Genel esrarkeş

Senaryo: “Bir adam bana haftasonu için herhangi bir planım olup olmadığını sormaya beni gönderdi. Muğlak, genel ve hiç kişiselleştirilmiş hissetmedi. ”

Çözüm: Ona özel mesajlar gönderen diğer erkeklerle karşılaştırılıyorsunuz. Mümkün olduğunca hassas oldukları için mesajlarını özelleştirirler. Muğlak bir mesaj, yoruma açıktır. Asansördeyken iş arkadaşınız gibi onunla konuşma.

Bu senaryolarla öğrenin, yalnızca süreçle birlikte zevk alın; çevrimiçi dating ile uğraşırken kimseye veya kendinize bile baskı yapın. Çevrimiçi tarihe ilişkin ilk ipuçlarını buradan daha fazla okuyabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için burada buluşma alışkanlıkları var. Online randevu almak için ne yapmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz.

scroll up