facebook izleme kodu

Gerçekten erkekler vücudunda o yüke sahip birisini istiyorlar mı?

Şu anda, Nicki Minaj veya Kim Kardashian gibi büyük üniformalar var, bu da büyük çizgilerini sergilemek istiyor ve her iki ünlü de övgüyle söz ediyorlar. Ama bir erkek gerçekten ne istiyor? Nicki Minaj’ın büyük badonkadonk’una bakmak sadece eğlenceli midir yoksa erkeklerin aslında kadınlar üzerinde görmek istediği şey bu muydu?

Tüm dergiler şu anda “büyük popo” nun bulunduğunu açıkladı. Sonbaharda moda dergilerinde moda dergisi Vogue, diğer şeylerin yanı sıra fenomen  Kardashian gibi insanlarla  “Resmi olarak büyük popo çağındayız” dedi.   Halen, büyük çaplı arka uçların denizinde yüzüyoruz ve bunlar da ‘kıvırma’ fenomenini doğuruyor.

Geleneksel olarak, büyük geride kalanlar siyah kadınlarla ilişkilendirilmiştir, ancak bugün büyük bir vücut ideali haline gelmiştir. Birçoğu, bu idealin şehvetli bayan vücuduna daha fazla uyduğuna inanıyor. Ama gerçekten mi? Veya ideal kadın vücudunun yalnızca bir bölümüne odaklanarak daha fazla eğitim ve ganimet tonlama teşvik mi? Sadece bu değil, erkekler ne düşünüyor?

Birçok çalışma, erkeklerin yeni vücut için delirdiğini ve daha önce hiç olmadığı kadar büyük kalçaya değer verdiğini gösteriyor. Avusturyalı evrim araştırmacısı Karl Grammer bunu araştırmalarına dahil etti ve erkeklerin kadın güzelliklerini sağlıkla ilişkilendirdiği ortaya çıktı ve bu nedenle kadınsı eğriler ve şekillere sahip bukadın kadınları istiyorlar.

Texas Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmada, erkeklerin eğrisel bir tabanı tercih ettikleri de gösterildi. Bununla birlikte, erkeklerin büyüklüğünden çok daha fazla şekil aldığına göre, bu, mutlaka büyük bir taban anlamına gelmez; kalça çok düz olamaz.

Erkekler Nicki Minaj gibi Popoya sahip Kadın İstiyor mu?

Ama neden? Erkekler, şekli ve potansiyel olarak büyük dipleri nasıl arzuluyordu?

Cevap, tarih öncesi çağlarda, düzgün bir kabarcık poposunun doğurganlığın işareti olduğu açıkça görülür. Erkek içgüdüsel olarak bereket arz eden şehvetli dipleri olan kadınlar için gitti, bu nedenle onları sağlıklı çocuklar üstesinden gelebilirlerdi.

Dolayısıyla, bu ideal hala erkeklerle kalıyor. Ayrıca, doğurganlığın yanı sıra, büyük bir tabanda sağlık ve canlılık simgelemektedir. Büyük altlıklar erkekleri açtığında, hepsi dar bir belin ve büyük bir kalçanın  birleşimi ile ilgilidir ve bu, erkeğin dahili ilkel varlığı, hamile kalma ihtimali olan kadın tarafından zaten hamile kalmadan açılır.

Aynı zamanda, büyük düzgün popnun  vücut idealleri sadece erkekler arasında ortaya çıkmadı. Kusursuz “Nicki Minaj” poposunu elde etmeye çalışan, gittikçe daha fazla kadın altlarını eğitmeye başladı. Bu bağlamda kızlar, bu vücut idealinin yaratılmasında başkalarına rehberlik eden birkaç Instagram profili ortaya çıkmıştı. Bunların arasında, Jen Selter, sosyal medyada popo self’leri ile ünlüdür. Eğitim yoluyla büyük kalçasını geliştirdi ve bunu yaparak diğer kadınlara, onunla birlikte doğmaması gerçeğine bakılmaksızın, benzer bir taban elde etmek mümkün olduğunu gösteriyor.

Ancak her kadın, Nicki Minaj’ın gıpta edilmesine karşı bir kalça istiyor mu?

Elbette, tüm kızların tabanları farklıdır ve bireysel kızın kişisel vücut ideali muhtemelen genel vücut idealinden çok daha fazla kökleşmiş durumdadır. Belki de büyük izmaritlerin ideali, önceki model ince görüntüden daha kadın gövdesinin daha sağlıklı bir görüntüsünü oluşturmak için bir parçasıdır?

Örneğin, birkaç yazar, Nicki Minaj’ı, kendi cinselliğini kontrol altına alarak annesine, annesinin verdiği şeyi sallamayı sevdiğini, ancak dokunamadığını söylediği feminist bir kişi olarak selamladı. Bu, şarkıcının “Anaconda” adlı parçasında dile getirildi, burada Nicki Minaj Drake’e bir tur dansı kazandırıyor. Ona dokunmak için uzandığında, elini kaldırıp elinden kendinden uzaklaşıyor.

Sağlık idealinin yanı sıra, büyük arkaları olan kadınlar için de diğer avantajlar var. Aslında, Pittsburgh Üniversitesi’nden yapılan bir araştırma, arka uçun etrafındaki ekstra yağ depolamalarının akıllı bir çocuğa sahip olma olasılığının arttığını gösteriyor. Bunun nedeni, kadın alt ve bacaklarının çevresindeki yağ birikimlerinin, bebeklerin beynini geliştirmede fiilen kullanılmış olmasıdır. Bu şekilde, kadınlar emzirirken, yağ depoları, büyük arkadan akıllı çocuklar arasındaki bilimsel bağlantıyı belirten ek beslenme görevi görür.

Erkekler Nicki Minaj gibi Popoya sahip Kadın İstiyor mu?Daha sonra, daha büyük bir taban elde etmek için pek çok avantajın olduğu ortaya çıkıyor ve en önemli sebep, erkeklerin düzgün oldukları sürece onlar için deli olabilmeleri olabilir! Yani, erkekleri ve modern beden idealini dinleyeceksek, bence sersemleyerek meşgul olmalıyız!

Nitekim erkekler bir kadının vücudunun trend perspektifiyle ilgileniyor ancak erkeklerin beklediği ve sadece bir Nicki Minaj’ın veya Kim Kardashian’ın cesedinin bulunması üzerine değil, bir tarih bulmakla ilgilenen başka şeyler var. Erkekler ayrıca, çevrimiçi dating sitelerinde onlarla görüştükten sonra ilk tarihlerde beklentilere sahipler; buna yanıt olarak, kadınların tarihleriyle birlikte hangi etiquettes görüntülemeleri gerektiği üzerine, çevrimiçi dating sitelerinde profilinizi nasıl gösterecekleri konusunda çaba göstermesi gerekiyor.

Buluşma tarihinde göz önüne alınması gereken daha çok şey var ve siz de diğer etkili bir sürece bağlanmayı deneyebilirsiniz. Fakat gerçekten sağlıklı olmak ve modern vücut ideali yaşamak yeni bir yutturmadır.

scroll up