facebook izleme kodu

Evli arkadaşlik

evli arkadaşlık siteleri

Eşinizin yanında olmaktan mutluysanız neden boşanasınız ki? Aranızdaki cinselliğe dair mutsuzluk seviyenizi ölçün ve bu mutluluğu bir başkasının kollarında arayın! Evli arkadaşlık artık bu kadar kolaylaşmışken, oyuna dâhil olmak istemenizde utanılacak hiçbir şey yok.

Sonu mutsuzlukla biten evlilikleri başarısız ilişkiler takip ediyor ve önümüzdeki yıllarda da bu durumun değişeceğine dair hiçbir öngörü bulunmuyor. Boşanmak, günümüz toplumunda gayet sıradan görülüyor ve sizin de evlilik hayatınıza dair ikilemler yaşamanızdan utanmanıza gerek yok.

Birkaç tartışma yaşadıktan sonra, çiftler hemen boşanmaya karar verme eğilimindeler. Çözüm olarak bunu görmelerine karşın şunu söyleyebilirim ki hala evli, mutlu ve çocuklu olabilirler, yeter ki cinselliği, yakınlığı ve duygusal tatmini başka insanlarda arasınlar.

Evli insanlar için tanışma siteleri

Aşağıda, evli insanlara yönelik olarak tasarlanmış tanışma sitelerinin listesini görebilirsiniz. Bu sitelerde tamamen isimsiz olarak takılabilir ve internetten tanışmaya ilgi duyan kişilerle tanışabilirsiniz.


En iyi evli arkadaşlık sitesi
[wp-svg-icons icon="heart" wrap="i"][wp-svg-icons icon="heart" wrap="i"][wp-svg-icons icon="heart" wrap="i"][wp-svg-icons icon="heart" wrap="i"][wp-svg-icons icon="heart" wrap="i"]

Sayfayı Ziyaret Et

Perdenin arkasında yatan gerçek ne?

Evli kalmaya devam edip başkalarıyla tanışmanın pek çok artısı vardır! Listenin ilk sırasında elbette mahrum kaldığınız samimiyeti ve cinsel tatmini yakalayabilme şansının yer alıyor. Pek çok evli insan aynı ikilemi yaşıyor. Sekiz-beş bir işte çalışan ve yorgun argın geldiği evde sürekli dırdır eden bir eşe sahip evli erkekler için, duygusal nefret tam bu noktada başlıyor. Evli kadınlar için ise bu durum, tüm gün çocukların dertleriyle uğraşmak, evi ve mobilyaları düzenli olarak temizlemek, sürekli içen ve kendisini yatakta tatmin edemeyen bir koca tarafından aşağılanmak sonucunda meydana geliyor.

evli arkadaşlık siteleriEvli insanlar, eşleriyle yaşadıkları cinsel tatminsizliğe gidermek için yepyeni gayrı meşru ilişkilere yelken açmaya karar verdiğini iddia eder. Ama hayır, sorun tamamen cinsellik değil. Pek çok evli ama mutsuz birey otoban kenarlarından ya da online sitelerden tek gecelik bir ilişkiyi rahatlıkla bulabilirler. Ancak nüfusun yarısı ise, başka heyecanların peşinden koşuyor; duygusallık gibi, samimiyet gibi…

İlişkilerin %80’i duygusal eksiklikler nedeniyle bitiyor. Her iki taraf da, en gizli endişeleri ve kızgınlıkları hakkında konuşacak kimselerinin olmadığını düşünmeleri nedeniyle diğer insanların kollarına gitmek eğilimindedir. Evli insanların evlilik dışı ilişkilere girmesine yol açan şeyleri kısaca böyle özetleyebiliriz.

Evli arkadaşlık, günlük hayatın stresinden kurtulup bir tür yenilenme süreci gibidir. Eşinizden elde edemediğiniz beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamanın bir yoludur.

Yasak ilişkilerin ardında yatan yeni tutkuyu bulmak, evliliklerin pek çoğunu kurtarabilir, ancak bunun olasılığı biraz düşüktür. Oyuna geri döndüğünüzde ve tanışma dünyasına atıldığınızda, karınızın ya da kocanızın hiç haberi olmadan duygusal ve cinsel yönden sonuna kadar tatmin olma şansını yakalayabilirsiniz. Hala evde mutlu eş rolünü oynayabilir, evliliğinizin sona ermesini ve çocuklarınız tamiri mümkün olmayan travmalar yaşamasını engelleyebilirsiniz. Kim buna hayır diyebilir ki?

evli arkadaşlık siteleri

Evliyken nasıl flört edileceğine dair 4 ipucu

Eğer hem evli hem de yeni insanlarla tanışan biriyseniz, arkanızda iz bırakmamak için bilmeniz gereken bazı ipuçları ve püf noktalar vardır!

Dikkatli olun

Eğer hala potansiyel ilişki arayışındaysanız, online evli tanışma sitelerini deneyerek işe başlayın. ‘Evli olup da tanışma arayan insan’ nüfusunun çok büyük bir çoğunluğu internette bunu gerçekleştiriyor. Bu alan yapılan uluslararası çalışmalar, geleneksel tanışma sitelerine üye olanların %30’unun ya evli ya da bir ilişkisi olan kişiler olduğunu bildirmektedir.

Online evli tanışma siteleri, tıpkı sizin gibi evliliklerine biraz heyecan katmak isteyen diğer kişilerle tanışmanıza vesile oluyor. Bu tür platformlara abone olduğunuzda, kimliğinizin açığa çıkmasından endişelenmenize gerek yoktur. İsminiz, resminiz, yaşadığınız yer gibi birçok detayı kalabalıklardan gizlemektedirler. Yapmanız gereken tek şey, yaşınız, tercihleriniz ve kendi hakkınızdaki ilginç detayları diğerleriyle paylaşmaktır. Bu detaylar, online sitelerde tabiri caize parlatmanız gereken yemler gibi düşünülebilir.

Bu konudaki tek uyarımız şudur ki daima orijinal ve gerçek tanışma sitelerini aramalısınız! Sadece çok azı gerçekten ilişkilerde aracılık yapan sitelerken, pek çoğu ise dolandırıcı, sizden para koparmaya çalışan sitelerdir. Bu tür sitelerin bazılarında, başkalarının profillerini beğenmeniz için ödeme yapmanız gerekir. Ücretsiz evli arkadaşlık siteleri, sadece interneti doğru kullanmayı biliyorsanız işe yarar platformlardır.

Örneğin, eÇift, evli kişilere yönelik ücretsiz arkadaşlık sitelerinden biridir. Her ne kadar eÇift ismi yeterince açıklayıcı olsa da sloganları çok daha fazlasını ifade ediyor: “Ciddi İlişki ve Seviyeli Arkadaşlık”. PembePanjur ve EvliSohbet de ücretsiz evli arkadaşlık sitelerinden bazılarıdır.

SiberAlem ve ÇapkınClub gibi evli arkadaşlık siteleri de ücretsiz kullanılabilecek sitelerdir, ama tam kapsamlı bir üye olabilmeniz için aylık olarak belirli bir ücret ödemeniz gerekir.

evli arkadaşlık siteleriSöz konusu eğlenceli flört, evlilik niyetiyle başlanan romantik ilişkiler, tutukulu birliktelikler ve duygusal beraberlik gibi konular olduğunda, online evli tanışma sitelerine başvurmak son derece iyi bir yöntemdir.

Evliliklerin hassas yapısı göz önüne alındığında, bir online evli tanışma sitesine üye olurken isimsiz ve gizli kalabilmenin önemi son derece büyüktür. Her konuda olabildiğinizce ihtiyatlı olun, özellikle de bu tür sitelere abone olmak için kullandığınız e-posta adresine dikkat edin.

Piyasada pek çok gizli e-posta servisi vardır ve online tanışma sitelerine kaydolup bir ilişki peşinde koşmak için bu tür servislerden yararlanmak gereklidir. Kişisel işlerinizi ya da şirket yazışmalarınızı yaptığınız e-posta adresini online tanışma sitelerinde kullanmanız epeyce büyük felaketlerin yaşanmasına neden olabilir. Her şeyden önce, tanıştığınız kişiye kendinize dair büyük bir ipucu vermiş olursunuz. Ya eşiniz, görmemesi gereken bir e-postayı okursa? Veya ya o mesajı istemede, yanlışlıkla diğer partnerinize gönderirseniz? Böyle bir felaketten mümkün olduğunca uzak durmalısınız!

İkincisi ise, online evli tanışma sitelerine kaydolurken gizli e-posta hesabı kullanmak son derece önemlidir çünkü daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu tür sitelerin pek çoğu kötü niyetli, sizi dolandırmaya çalışan sitelerdir ve kredi kartınızı ele geçirmeye çalışıyor olabilirler. Gerçek e-posta hesabınızı onlara sunmak, kredi kartınızı hacklemelerinin ilk adımı olarak düşünülebilir. Dikkatli olun!

Gizli e-posta servislerinin sayısı her geçen gün artmaktadır ve gerçek kimliğinizi gizli tutmak ve ilişkilerinizi gizleyebilmek için oldukça makul fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. HushMail, Guerilla Mail, Mailinator ve Hide-your-email, bu gizli e-posta servislerinden sadece birkaçıdır. Bu siteler, isimsiz bir şekilde gezinmenize ve gizli e-posta hesabı kullanarak hem dolandırıcılardan hem de eşinizden gizlenebilmenize yönelik hizmetler sunar.

Güvenliği elden bırakmayın

evli arkadaşlık siteleriPerdelerin ardından tanışmak, karanlıkta yürümeye benzer. Her şeyden önce, internetten tanıştığınız biriyle yüz yüze buluşurken, asla sosyal çevrenizin de sıklıkla gittiği yerlere gitmemeye çalışın. Bu konuyu randevulaştığınız kişiyle de konuşun ve ikinizin de, çevrede meraklı gözler olamadan keyifli zaman geçireceği ortak bir yerde karar kılın. Şunu unutmayın ki ikiniz de, kendi eşlerinize bu olayı yetiştirme potansiyeli olan herhangi bir kişi tarafından görülmek istemeyen, bir tür gölge kişiliklersiniz.

İkincisi, sohbet etmeyi istediğiniz zaman, çıkmayı düşündüğünüz kişiyi aramayın ya da mesaj yazmayın. Unutmayın, aramak ya da mesaj yazmak, sadece buluşmanın yeri ve saati kesinleştikten sonra tercih etmeniz gereken seçeneklerdir.

Son olarak, asla karıları veya kocalarıyla arkadaşlık kurmayın! Onlarla arkadaşlık kurmak, adeta felakete davetiye çıkarmak olacaktır. Er ya da geç, bir şekilde sizinle karıları/kocaları arasında birtakım ilişkiler olduğunun farkına varacaklardır ve bu durum genellikle beklediğinizden çok daha hızlı gelişir ve yakayı ele verirsiniz. Bana inanın, kendini aldatılmış hisseden bir eşin gazabından doğan alevlerine maruz kalmak istemezsiniz. Hepimiz bu tür filmlerin nasıl sona erdiklerini biliriz!

Asla ama asla böyle bir üçgenin içine dâhil olmayın, aksi takdirde kendinizi, hayatınızı karmaşaya ve kaosa sürükleyen bir durumun tam ortasında bulabilirsiniz. Daima güven içerisinde hareket edin! Her zaman kendinize dair birtakım sınırlar belirleyin, böylece hala evliyken bir başkasıyla flört etmenin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Samimi olun ama ucuz olmayın

İster internetten sohbet ediyor olun isterseniz yüz yüze buluşuyor olun, daima en iyi adımlarınızı atmaya gayret edin. İyi bir izlenim bırakın. Karşınızdakine dikkat veren iyi bir dinleyici olun ve kendiniz hakkında daha az konuşun. Eleştirilerinizi, argümanlarınızı ve yargılarınızı kendinize saklayın. Asla kendinizi beğenmiş ve fazla kibirli davranmayın. Ve aynı şekilde gergin bir ses tonu kullanmayın. Perdelerinizi kaldırın, ihtiyaçlarınız ve arzularınızdan söz edin.

Tekrarlıyoruz, ilişkiler her zaman sadece seks üzerine kurulmaz. Aynı zamanda kişisel stresten kurtulma yolu olarak düşünülebilir. Kişisel endişelerinizi bir kenara bırakır ve sadece kapılarınızı bir başkasına açarsınız. Ancak burada küçük bir ipucu verelim, asla konuyu kocanıza, karınıza, çocuklarınıza ya da evliliğinize getirmeyin. (Ta ki flört ettiğiniz kişi bunlardan bahsetmek isteyene kadar… Ama yine de bu bir zorunluluk olmamalıdır.)

Bir randevuya çıkıyorsanız bunun anlamı, günlük stresten kurtulup keyifli zaman geçirmektir. Bu nedenle, işlerin biraz spontane gelişmesine izin verin ve yapıcı tarafta yer alın. Karşınızdakinin sizinle ilgilenmesine yetecek kadar işveli, cilveli olun, böylece daha fazlası için yalvarmaya başlayacaklardır. Ama peşinden türlü yeminlerin ve sözlerin geldiği klasik sohbetlerden olmasın!

evli arkadaşlık siteleriEğlenin

Evli olduğunuz halde başkalarıyla tanışmanızın altında yatan en önemli neden, biraz eğlenmek istiyor olmanızdır! (“Daha da eğlenmek diyelim en azından.) Öyleyse ne duruyorsunuz! Oyuna geri dönmeye karar verdiğiniz andan itibaren, içine girdiğiniz bu yeni dünyaya kendinizi adayın. Evliliğinizden taviz vermeden ve konuyu boşanmaya getirmeden, içinde bulunduğunuz zamanı keyifle geçirmeye çalışın.

Hala evliyken başkalarıyla flört etmenin, sınırsız çizgilerini keşfedecek kadar maceracı olun. Evet, bu tür ilişkilerin pek çok eksisi olabilir, ancak başarısız bir evliliğin yalnızlığı içinde çırpınmaktan çok daha fazla artısı olduğu da bir gerçektir. Böyle bir geçici oyuna dâhil olmanın utanılacak bir tarafı yoktur. Pek çok evli insan, şu anda evlilik dışı ilişkiler yaşamanın keyfini çıkarıyor. Her ne kadar karanlıkta yürümeye benzese de, mutlu olmanıza izin verin.

Bize güvenin, hangi yaştan, cinsiyetten, milliyetten olursanız olun mutlaka ama mutlaka flört edecek birini bulabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey, oyuna katılmak, çaba sarf etmek, iyi araştırma yapmak ve evli arkadaşlık ile ilgili ipuçlarını uygulamaktır.

scroll up