facebook izleme kodu

Online flört eğlenceli olduğu için, şahsen sevginin nesnesini karşılamanız gereken bir zaman gelecektir. İşte sorunsuz ilerlemeye yönelik bazı tavsiyeler:

Yakında İnsanlarla Tanışın

Bir kalemle dostça ilişkiye girmek ilk başta eğlencelidir, ancak bir noktada tüm bu flörtler bizzat yapılmalıdır. Online randevunun tüm amacı, bir klavyeden uzakta olan biriyle eğlenmektir. Bu kıvılcımı kurmanın tek yolu – hatta varsa – yüz yüze bir toplantı. İkinizin arasındaki bağlantı kurulduktan sonra bunu hemen yapın, aksi halde oldukça hızlı bir şekilde çökebilir.

Önce Güvenlik

Her zaman ilk görüşü bir kamusal alanda yapın. İlk önce çok fazla kişisel bilginin ortaya çıkmasına engel olun. Bulunduğunuz yere bir arkadaşınıza nerede olduğunu ve tarih hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi verin. Güvenlik açısından da onlarla check-in yapın.

Onu Daha Fazla İstekli Bırak

İlk randevu sonsuza dek sürmemeli. Kısa ve tatlı tutmak, randevunuz sizi daha fazla görmek, sizi daha yakından tanımak ve ikinci bir tarihi teşvik etmek isteyecektir. İlk toplantı gerçekten kimyanın gelişimi veya ikinizin arasında bir şey olup olmadığını bulmaya yöneliktir. Akşam yemeğinde randevunuzdayken ilk tanıştığınızda, konuşacak kadar yoksa sıkıcı olabilir. Konuşmalar doğal olarak akmalı ve seni daha iyi tanımak istiyorsa zaman da esecektir.

Kadınlar için Online Tanışma: Online Tanışlık için İpuçları Giydirme Oyunları

Her durumda güçlü bir ilk izlenim bırakma şansınız olur ve ilk tarihler farklı değildir. Randevunuza göre elbise giyin, sahip olduğunuzu gösterin. Rahat olmadığınız bir şeyi giymeyin, aksi halde randevunuz onları etkilemek için çok uğraştığınızı düşünür; bu sizi yalnızca umutsuz gibi gösterecektir.

Gerekirse, bir arkadaştan ne giyileceğine dair bir fikir isteyin. Ya da bir erkek ya da bir kız olsanız da daima güzel ayakkabılar giyin.

İçecekler için gidin

İlk buluşma sırasındaki kokteyller, yerel Starbucks’ta lattes yudumlarken bir masada oturmaktan daha uygundur. Peluş oturma ve loş ışıklı bir mekan arayın. Hatta bir pub güzel bir ortam olabilir ve konuşurken sahip olacak içecekler, flört ederken sinirliliklerini de öldürecek.

Hakkında Konuşacak Bir Şey

Bastırmayın ve sessizce beceriksizce oturmayın. Tarihe online  profillerinizi gözden geçirin ve tartışabileceğiniz konular için e-postanıza yazışmalarını bir defaya mahsus verin. Şu andaki olayların ve bunun hakkında konuşmak uygun olan şeylerin farkında olun. İlgi alanları, hobileri, favori filmleri vb. Ile ilgili sorular sorun. Sohbeti doğal olarak akıtın.

Biraz eğlenin

Tarih gitmezse, dünyanın sonu değil. Online  dating’in amacı – potansiyel talip edenlere benzeyenleri hissetmek. Muhtemelen rahat hissettiğiniz birini bulmadan önce birkaç tarihte gideceksiniz..

scroll up