facebook izleme kodu

online arkadaşlık siteleri

Modern dünyada çevrimiçi flört çok standart. Bazıları için yabancıların birbirleriyle tanışacağı tek yol. Yeni bekarlar gibi diğerleri için tamamen yeni ve tamamen farklı olabilir. Bu kişiler çevrimiçi flörtü sinir bozucu bulabilir ve hemen bırakabilir.

Bu insanların duyduğu sinir bozukluğunun sebebi gerçekçi olmayan beklentileri. İşler çevrimdışıyken nasıl  gidiyorsa çevrimiçi flörtün kurallarının da öyle olacağına inanıyorlar.

İşte bunları aklınızın bir köşesine yazarak çevrimiçi flörtü yanlış şekilde ele alınca ne oluyor bir bakalım:

Belki de İlk Denemenizde ‘Biricik’inizi Bulamayacaksınız

Çevrimiçi flörtte birçok kişiyle tanışırsınız. Anlaşabileceğiniz kişiyi bulana kadar birkaç ‘kötü randevu’ olacaktır. İki şekilde olur – çıktığınız kişi sizin için harika olabilir ama karşı taraf sizin gibi hissetmeyebilir. Böyle olduğunda şevkiniz kırılmasın. Silkelenin ve tekrar deneyin. Çevrimiçi flörtün güzel yanı da bu – sonuçlar olmaksızın doğrusunu bulana kadar denemeye devam edebilirsiniz.

Çevrimiçi Flört Bir Sayılar Oyunu

Geleneksel olarak çoğu kişi birisini onunla randevuya çıkmadan önce biraz daha iyi tanımak ister. Bu bir nevi his süreci. Çevrimiçi flörtü farklı kılan şey çıktığınız randevunun bir his süreci olmasıdır.

Çevrimiçi tanıştığınız kişiyle olan randevunuz hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir çünkü şahsen tanıştığınızda ortaya çıkan kişi hakkında okuduğunuz, canlı sohbet ettiğiniz ya da telefonda konuştuğunuz kişi gibi olmayabilir. İçe dönükler bu randevuların hemen birisinden sonra bırakmaya meyillidirler.

online arkadaşlık siteleriÇevrimiçi Flört = Sizden Başka Diğerleri

Geleneksel randevuda en azından farklı şekillerde bir seferde çoklu taliplerin olması pek olası değildir. Çevrimiçi flörtte birkaç muhtemel potansiyel arkadaşınız olacaktır çünkü en iyi bağlantıyı kurmada karar aşamasında olacaksınız.

Bunu aklınızın bir köşesine yazın ve iki şekilde de gittiğini fark edin. Şafakta randevulaştığınız kişinin de başka talipleri olursa onu cezalandırmayın. Eğer birbiriniz için yaratıldıysanız diğer talipler ortadan kalkacak ve tüm yollar size çıkacaktır.

İlk Randevular Farklıdır

Geleneksel randevularda sıcak ve profesyonel şeyler vardır. Giyinip kuşanmak, hoş rezervasyonlar yaptırmak ve dahası. Çevrimiçi flört dünyasında bu çok küstahça olabilir. Geleneksel bir randevuda zaten bir nevi tanıdığınız kişiyle dışarı çıkarsınız. Çevrimiçi flörtte her iki taraf için ilk kez buluşma söz konusudur. Durum böyleyken kimseyi şık akşam yemekleri veya zorunlu el ele tutuşmalarla korkutup kaçırmak istemezsiniz.

Yanlış Fotoğrafları Suçlamayın

Çoğu kişinin profil fotoğraflarının gerçek yaşamdaki görünümlerini yansıtmadığını fark edeceksiniz. Bazen onlarca yıl öncesinin fotoğrafını kullanan insanları göreceksiniz ve bazen de çok az ışıkta çekilmiş fotoğrafları olanları. Çoğunluk için yanlış fotoğraflar insan hatası değil. Genel olarak birisini fotoğraftan gerçekten ölçmek zordur. Boy, doğum lekeleri, saç dökülmesi yada herhangi bir kusuru sadece fotoğrafa bakarak fark edemezsiniz ve gördüğünüz fotoğrafa dayandırmak için kendinizi hayal kırıklığına kurarak beklentilerinizi yansıtıyor olabilirsiniz.

Ön Aktif Olun

Eğer istediğiniz kadar kısa sürede bir cevap almıyorsanız, üzülmeyin. Genelde erkekler sabırsızdır ve kadınlar insanlarla haşır neşir olmadan önce devam etmek için fazlasını isterler. Bu aşırı küstah ya da kaba olmak değildir sadece biz insanların nasıl davrandığıdır. Ön aktif

online arkadaşlık siteleriKadınlar: Yanlış Erkeklerden E-Posta Almak Normal

Çıkmayı bile düşünmeyeceğiniz kişilerden bir çok cevaplar alacaksınız. Hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz ama kalp kırmamalısınız. Bir kişide neyi sevmiyorsanız çok yaşlı, zayıf, ya da şişman her neyse birisi size cevap yazdığında onları size çeken bir şeyler olduğunu unutmayın.

Birileri sizi ilginç ve güzel bulmuş olabilir ve bu bir iltifattır, kendinize olan güveninizi arttırır. Neden ilgilenmediğinize dair kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz ama ‘teşekkür ederim’ derseniz de ölmezsiniz ve şansını başkalarında denemesini istersiniz. Çoğu kişi kibarca reddetmeyi anlar ve cevabınızı takdir edecektir.

scroll up