facebook izleme kodu

Bir kadın, bir erkeğe ilgi duymaya başladığında, beden dili kendini ele verir. İşte, kesinlikle size ilgi duyduğundan, sizden hoşlandığından emin olmanızı sağlayacak 10 işaret:

 • Göz teması

Bir kadın bir erkekten hoşlandığında, gözleri otomatik olarak daha da büyür ve sizinle göz temasını koparmamaya özen gösterir. Birkaç saniyeden daha uzun süreli bir göz teması kurarak, kendinden emin olduğunu ve sizin ne söylediğinizle ilgilendiğini gösterir.

 • Dudakları ıslatmak

Bu da çok güzel bir işarettir, bir kadın sizinle konuşurken dudaklarını ıslatıyorsa, ilgisini çektiğiniz anlamına gelir. Dudakları ıslatmak ya dikkatinizi kendi ağzına çekmeye çalıştığının ya da sizi öpmeyi düşündüğünün göstergesidir. Çünkü öpüşme düşüncesi otomatik olarak kadının dudaklarını nemlendirmesine sebep olur.

 • Gülümsemek

Eğer size çok fazla gülümsüyorsa, bu kesinlikle iyiye işarettir.

 • Şakalara gülmek

Gerçekten çok kötü bir ruh halindeyken bile bir kadın sürekli şakalarınıza gülüyorsa, bu harika bir durumdur. Eğer sizinle gerçekten ilgileniyorsa, bunu göstermenin yollarından biri de kahkahadan geçer.

 • Saçla oynamak
  Size ilgi duyduğunun 10 işareti

Bir kadının saçlarıyla oynuyor olması daima iyi bir işarettir. Saçlarıyla oynaması, kadının daha da kadınsız olmaya ve sizi etkilemeye çalıştığı anlamına gelir. Bir kadın ne kadar çok saçıyla oynuyorsa, o kadar çok hoşlanıyor demektir.

 • Dokunmak

Eğer sizinle konuşurken size dokunuyorsa, işler kesinlikle yolunda gidiyor demektir. Bu, bir şeyi vurgulamak için kolunuza dokunmak gibi çok masumca bir şey bile olabilir. Size ne kadar çok dokunuyorsa, sizden o kadar hoşlanıyor demektir.

 • Vücudunu sergilemek

Bir kadın sizden gerçek anlamda hoşlanıyorsa, bilinçsizce, daha harika görünmeye çalışacaktır. Göğüslerini ve poposunu daha da ön plana çıkarabilmek için sıklıkla daha dik oturmaya ve hafifçe arkasına yaslanmaya özen gösterecektir.

 • Kendine dokunmak

Eğer bir kadın size ilgi duyuyorsa, bilinçaltı, konuşurken kendisine daha fazla dokunması yönünde talimat verecektir, kolunu ya da boynunu okşama gibi. Bu, kendisine dokunmanızı istediğinin bilinçaltı yansımasıdır.

 • Taklit etmek

Hem erkek hem kadın, bilinçsizce hoşlandıkları kişiyi taklit ederler, bu taklit aynı şekilde konuşmak ya da aynı ifadeleri, tepkileri kullanmak olabilir. Bu sebeple, bunları yaparken görürseniz, bilin ki doğru yoldasınız. Özellikle, eğer dans pistindeyken sizi taklit etmeye çalışıyorsa, düğün davetiyelerini hazırlayın!

 • Size yakın kalmaya çalışmak

Hiç çekingenlik göstermeden, size yakın kalmak için elinden geleni yapıyorsa, bu muhteşem bir işarettir! Sizinle göz teması kurmaya çalışıyor olabilir, bu yolla, kendisine yaklaşmanız için sizi teşvik etmeye, cesaretlendirmeye çalışıyor demektir. Sakın endişelenmeyin, gözünüz korkmasın, eğer etrafı kalabalık bir arkadaş grubuyla çevriliyken bile size yakın kalmak için çaba harcıyorsa, kesinlikle sizinle ilgileniyordur!

Yukarıda belirttiğimiz ipuçlarının, her zaman yüzde yüz olarak anlaşılabilir olmadığını söylememiz gerekir, dolayısıyla, sizin yapacağınız şey sadece karşınızdaki kişinin kendisine dikkat etmeye çalışmak değil, aynı zamanda ikiniz arasındaki atmosfere ya da hareketlerine de dikkat etmeye çalışmak olmalıdır.

Partnerinizi nasıl yönlendireceğiniz konusunda olabildiğince duyarlı olun, ayrıca birçok erkeğin sıklıkla başına gelen hatalar konusunda da olabildiğinizce hazırlıklı olun.  Neticede, bunlar, randevuya çıktığınız kişi ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi kapsamıyor, ama bakış açınızı genişletin ve kız arkadaşınızın sizinle online olarak tanıştıktan sonraki ilk yüz yüze buluşmada neleri beklediğinizi öğrenin. Ve son olarak söyleyeceğimiz şey, ideal partnerinizi bulabilmek için, online tanışmanın avantajlarından yararlanmaktan asla korkmayın.

Düşünün, belki de size gerçekten ilgi duyan kadın, birkaç tık uzakta olabilir!

scroll up